LC1-D18P7 230VAC mágneskapcs.
LC1-D18P7  230VAC mágneskapcs.
LC1-D18P7 230VAC mágneskapcs.
Mágneskapcsoló
Behúzótekercs feszültsége: 230V AC
Terhelhető max 18 A