LC1-D25P7 230VAC mágneskapcs.
LC1-D25P7 230VAC mágneskapcs.
LC1-D25P7 230VAC mágneskapcs.
Mágneskapcsoló
Behúzótekercs feszültsége: 230V AC
Terhelhető max 25 A